بال از تو – پرواز از من

  • 0

بال از تو – پرواز از من

جشنواره بزرگ “همه ما بچه ها 7” توسط کانون رشد خلاق

با همکاری سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری کرج روز دوشنبه 7/مهر/94 در محل پارک خانواده واقع در جهانشهر به مناسبت هفته ملی کودک برگزار گردید.

 در این برنامه ایستگاه های بازی های مشارکتی و میدانی، نقاشی، ریتم و حرکت و موسیقی، نمایش خلاق و نمایش عروسکی، کاردستی و کلاژ، اریگامی، بازی های زیست محیطی و … برپا شد که با استقبال بی نظیری روبرو گردید.

بخش همایش ها با هدف بالا بردن اطلاعات آموزشی، تربیتی و فرهنگی در زمینه کودکان برگزار شد.

 همایش کودک آزاری با حضور سرکار خانم نگاه سرخیل (حقوقدان) و جناب دکتر محمدحسین شابهرامی و کارگاه افزایش هوش هیجانی در مادران و روانشناسی خانواده با حضور سرکار خانم سحر عسگری (کارشناس ارشد روانشناسی بالینی) کمک شایانی به بهبود ارتقاء سطح دانش عمومی و اختصاصی مربیان و خانواده ها نمود.

این جشنواره قریب به 3700 مخاطب داشته است که قسمت اعظم آن را مهد کودک ها استان البرز و استان های همجوار تشکیل دادند. در یک نظرسنجی رو در رو از حدود 100 نفر از حاظرین و شرکت کنندگان در برنامه، 86 % از مخاطبین رضایت کامل داشته و سطح کیفی جشنواره و همایش ها را مطلوب ارزیابی نمودند.

سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری کرج، انجمن جمعیت مبارزه با دخانیات، آسایشگاه کهریزک و مرکز بهداشت دانشگاه علوم پزشکی از جمله همکارنی بودند که با شرکت در جشنواره ما را همراهی کردند.


دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید