جشن افطاری کانون سال ۹۴

  • ۰
مراسم افطاری در محل کانون رشد خلاق کرج

جشن افطاری کانون سال ۹۴

قبل از فرا رسیدن زمان اذان، شب دل انگیزی را در کنار هم تجربه کردیم…

چهارشنبه ۱۰ تیر ماه ۱۳۹۴ در فضای صمیمانه کانون رشد خلاق و در شب میلاد کریم اهل بیت، با همراهی و همدلی دوستانمان در خانه ی کودک، جشن افطاری مان را برگزار کردیم.

جای همه دوستانی که نیامدند خالی؛

حیاط کانون را ریسه نور بستیم و میز های افطاری را در آن چیدیم. نم آبی به باغچه ی سبزمان و تاک انگور زدیم تا از آن بوی خاطرات قدیمی مان برخیزد.

آسمان را با با ابرها و ستاره هایش و ماه شب چهارده را با کمک دوستانمان در موسسه ی هفت آسمان و آسمان نمایشان، رصد کردیم با هم رقابت کردیم در پرتاب دارت و تمرین کردیم برد و باخت زندگی را .

جشن افطاری در کانون رشد خلاق

هوا، کم کم از سفیدی به تاریکی به لحظاتی که صدای ربنای استاد شجریان جانمان را طراوت بخشید فضای غروب چهاردم ماه مبارک رمضان و نزدیکی به لحظات ملکوتی اذان، حال و هوای روحانی را بر جو حاکم نمود.

عطر آش و شله زرد و بخار سماور زیر آلاچیق و رنگانگی میز افطار زیر نور چراغ های رنگی حیاط خبر از فرارسیدن لحظه افطار و این دم را صدا پر برکت موذن زاده که در بیان ترک آوای الله و اکبر سر می دهد شور آفرین می سازد.

مراسم افطاری در محل کانون رشد خلاق کرج

روزه داران در جمع دوستان و کنار اعضای خانواده خود افطار می کنند و هر یک از مادران حاضر، سفره کانون را از دستپخت خود رنگین تر نمودند و در پای این شب خوب ما را یاری کردند.

افطاری در کانون رشد خلاق

 


دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید