گزارش رویداد توران ادامه دارد در کانون رشد خلاق

  • ۰
عکس یادگاری حضار در نشست توران ادامه دارد با درخت توران

گزارش رویداد توران ادامه دارد در کانون رشد خلاق

نشست توران ادامه دارد که به مناسبت بزرگداشت بانوی مهربانی، خانم توران میرهادی در تاریخ نهم دی ماه ۹۵ با حضور ۴۰ نفر از فعالین حوزه ی کودک و فرهنگ در استان البرز و سرکار خانم اخوت یار همیشگی خانم میرهادی در محل سالن همایش های کانون رشد خلاق برگزار شد.

برنامه با پخش کلیپ ای ایران خانم میرهادی و همخوانی مدعوین با این سرود آغاز شد.

سپس هر یک از حاضرین به معرفی خود و انجمن خود پرداختند.

پس معرفی از حضار دعوت شد که به یاد خانم میرهادی و به نیت ادامه ی راه ایشان نهالی را در محل در ورودی کانون رشد خلاق بکارند و این نهال به دست مدعوین و آبیاری خانم اخوت گرامی به یاد خانم میرهادی عزیز کاشته شد.

پس از آن کلیپ بسیار جالبی از گفتگوی خانم میرهادی به همت گروه ریسه پخش شد با مضمون چرا جنگ؟ چرا کشتار؟ چرا تخریب؟

پس از پخش کلیپ، خانم حوریه جعفری به معرفی کمپین توران ادامه دارد در شبکه های اجتماعی پرداختند.

سپس سرکار خانم اخوت یار دیرین خانم میرهادی و از اعضای شورای کتاب کودک به سخنرانی پرداختند. ایشان به بیان خاطره ای از آخرین روزهای حضور خانم میرهادی و هنگامی که بربالین خانم میرهادی بودند پرداختند.

بخش بسیار جالب سخنرانی خانم اخوت در ارتباط با نحوه ی فعالیت خود در شورای کتاب و نوشتن مقالات و نحوه ی شکل گیری فرهنگنامه بود.

در پایان هر یک از مدعوین به بیان ایده هایی در رابطه با اقدامات عملی برای ادامه ی راه خانم میرهادی پرداختند.

[inpost_gallery thumb_width=”200″ thumb_height=”200″ post_id=”171″ thumb_margin_left=”10″ thumb_margin_bottom=”10″ thumb_border_radius=”2″ thumb_shadow=”0 1px 4px rgba(0, 0, 0, 0.2)” js_play_delay=”3000″ id=”” random=”0″ group=”0″ border=”” type=”yoxview” show_in_popup=”0″ album_cover=”” album_cover_width=”200″ album_cover_height=”200″ popup_width=”800″ popup_max_height=”600″ popup_title=”Gallery” sc_id=”sc1489314154894″]


دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید